Rejony pracowników socjalnych

Rejony

  • Rejon opiekuńczy nr 1: Borowa, Byków, Stępiń, – Agnieszka Wiergowska
  • Rejon opiekuńczy nr 2: praca socjalna w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie- Joanna Polak
  • Rejon opiekuńczy nr 3: wybrane środowiska z pracy socjalnej – Agata Kubiak
  • Rejon opiekuńczy nr 4:
  • Rejon opiekuńczy nr 5: Kępa, Krakowiany, Łozina, Michałowice, Tokary, Węgrów, Godzieszowa, Siedlec, Zaprężyn – Krystyna Brańska-Warszewska
  • Rejon opiekuńczy nr 6: Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn w Szczodrem, Bąków, Budziwojowice, Dąbrowica, Dobroszów, Skała, Szczodre, Bukowina, Bierzyce, Łosice- Katarzyna Sitarska
  • Rejon opiekuńczy nr 7:
  • Rejon opiekuńczy nr 8: Bielawa, Kątna, Kiełczówek, Oleśniczka, Piecowice, Wilczyce, Pietrzykowice, Raków, Śliwice – Jolanta Krawczyk
  • Rejon opiekuńczy nr 9: Brzezia Łąka, Kamień – Olga Siotkin
  • Rejon Opiekuńczy nr 10: Jaksonowice, Januszkowice, Kiełczów, Domaszczyn, Pruszowice, Ramiszów – Katarzyna Łagiewka
  • Rejon opiekuńczy nr 11: Długołęka, Mirków – Agnieszka Paturej
  • Rejon opiekuńczy nr 12: Domy Pomocy Społecznej – Magdalena Reszka
  • Rejon opiekuńczy nr 13: sporządzanie dokumentacji na pomoc w formie usług opiekuńczych – Malwina Myga
  • Rejon opiekuńczy nr 14:

Praca socjalna

  • Pomoc osobom dotkniętym przemocą w rodzinie, procedura Niebieskiej Karty
    Joanna Polak, Olga Siotkin
  • Aktywizacja społeczności lokalnej, praca socjalna z osobami starszymi i niepełnosprawnymi (PFRON)
    Magdalena Reszka
  • Pomoc osobom bezrobotnym
    wg. rejonów opiekuńczych

Inne

  • Karta Dużej Rodziny
    Jolanta Krawczyk
  • Dodatek mieszkaniowy i energetyczny
    Sylwia Marciniszyn
  • Bank Żywności
    Katarzyna Łagiewka
  • Stypendia
    Sylwia Marciniszyn
  • Klub Seniora Agata Kubiak, Agnieszka Kondracka
  • realizacja programu „Spełnić choć jedno marzenie” Agata Kubiak, Wioletta Migrella, Olga Siotkin
  • Zespół Pracy Socjalnej Krystyna Brańska-Warszewska, Agnieszka Paturej, Agnieszka Wiergowska
  • Zespół Pomocy Rodzinie w I, II i III poniedziałek miesiąca od 15:30 do 18:30 Katarzyna Mądrecka, Anna Burniak-Baczyńska, Agata Doziwska